Home Mission Rules Schedule World Results World Records Gallery Future

Competitor: Team & ID: Competitor: Team & ID:
Australia  Team A Ireland Team A
Stuart Elliott AUS-A1 Patsy Tyrrell IRL-A1
Barry Hilzinger AUS-A2 John Millbourne IRL-A2
John Cook AUS-A3 Anthony Nolan IRL-A3
Australia  Team B Sharon Reidy IRL-A-Alt
Bill Collaros AUS-B1 Wes Halliday IRL-A-Alt
Robin Cox AUS-B2    
Col Woodford AUS-B3 NAMIBIA Team A
Australia  Team C K Venzke NAM-A1
Peter Armstrong AUS-C1 J Steenkamp NAM-A2
David Keen AUS-C2 I Surtie NAM-A3
Fergus Bailey AUS-C3 NAMIBIA Team B
Jannette Mitchell  AUS-C-Alt G Van Rooyen NAM-B1
Boyd Mackinlay AUS-C-Alt N Van Rooyen NAM-B2
    J Young NAM-B3
Czech Republic  Team A NAMIBIA Team C
Stanislav Vrestiak CZE-A1 N Thiel NAM-C1
Pavel Vrestiak CZE-A2 M Mayan NAM-C2
Roman Chlumsky CZE-A3 J Delaney NAM-C3
Czech Republic  Team B R Pauly NAM-ALT
Josef Havelka CZE-B1 J Kloppers Jnr NAM-ALT
Jaroslav Bursik CZE-B2    
Jiri Jiracek CZE-B3 Scotland Team A
Miroslav Hosek CZE-BA Tim Barrett SCT-A1
Czech Republic  Team C Darrell McIlreavy SCT-A2
Radko Beranek CZE-C1 Tom Thomson SCT-A3
Pavel Cink CZE-C2 Scotland Team B
Ladislav Ninger CZE-C3 Robert Dobie SCT-B1
Jiri Urban CZE-C-Alt Wellwood McCall SCT-B2
Ales Grznar CZE-C-Alt Clem Proudlock SCT-B3
    A. Martin SCT-ALT
Germany Team A    
Norbert Weigl DEU-A1 South African Team A
Markus Feldman DEU-A2 Niel Terblanche RSA-A1
Hans-Jochem Domaschk DEU-A3 Stefan Pretoruis RSA-A2
    Natali Terblanche RSA-A3
Great Britain Team A South African Team B
Ken Stockham GBR-A1 Luandri Barnard RSA-B1
Rich Williams  GBR-A2 Nick Schoonwinkel RSA-B2
Debb Perkins  GBR-A3 Pieter VanDerMerwe RSA-B3
Christine Stockham GBR-A-Alt South African Team C
Great Britain Team B Toinette Barnard RSA-C1
Kirsten Tullock  GBR-B1 George Linde RSA-C2
Christine Stockham  GBR-B2 Erick DeClerck RSA-C3
Brian Kelly  GBR-B3    
Great Britain Team C United States Team A
Carl Boswell GBR-C1 DJ Hepler USA-A1
Jim Andrews  GBR-C2 Danny Hepler USA-A2
Andy Dubreuil  GBR-C3 Harry Deneen USA-A3
Roman Boswell GBR-C-Alt United States Team B
    Wes King USA-B1
Italy Team A Bob Vail USA-B2
Vito Franco ITA-A1 Jerry Snider USA-B3
Claudio Debbi  ITA-A2 United States Team C
Alessandro Bolognese  ITA-A3 Jerry Graves USA-C1
Italy Team B Greg DeQuasie USA-C2
Giuseppe Chiapparino ITA-B1 Darren Roush USA-C3
Walter Botta  ITA-B2 Phil Blower USA-C-Alt
Giuseppe Corti ITA-B3
Italy Team C
Attilio Bertolaccini ITA-C1
Luca Belli ITA-C2
Paolo Traini ITA-C3